Yılın Son B Corp Kahvaltısında Değer Yaratan Girişimcilerle Buluştuk

Yılın Son B Corp Kahvaltısında Değer Yaratan Girişimcilerle Buluştuk

Ekim ayından itibaren düzenlemekte olduğumuz B Corp kahvaltılarını 5 Aralık’ta ilk defa Heirloom Cihangir Otel’de gerçekleştirdiğimiz yılın son kahvaltısı ile kapattık. 2015 yılında B Corp Türkiye topluluğu olarak etkinliklerimize ve bir araya gelmeye devam edeceğiz.

Düzenlediğimiz kahvaltılarda Türkiye’nin önde gelen sürdürülebilir üretim yapan şirketleri ile, genç sosyal girişimcilerle ve sürdürülebilir konusunda lider büyük şirketlerin yenilikçi temsilcileri ile buluşarak B Corp hareketini konuştuk.

ABD’de ortaya çıkan ve hızla büyüyen B Corp hareketi şirketleri, finansal performanslarını iyileştirirken bir yandan da, toplum için artı değer yaratmalarını hedefliyor.

2014 yılında hem B Etki Değerlendirmesiniden 123 puan alarak B Corp sertifikamızı aldık, hem 200’ü aşkın B Corp destekçisi ve adayı ile iletişime geçtik, hem de B Corp hakkında Türkçe bilgilere erişebileceğiniz B Corp Türkiye sitesini hayata geçirdik. 2015 yılında daha çok B Corp’la daha büyük bir etki yaratmayı umuyoruz.

Dem Bebek ve Heirloom’un sıcak ortamında, değer yaratmak için çalışan birbirinden yaratıcı ve başarılı insanlarla, ufuklarımızı açan sohbetler gerçekleştirdiğimiz 5 kahvaltımıza ait fotoğrafları yıl bitmeden sizlerle paylaşmak istedik.

B Corp çalışmalarımız ve etkinliklerimizden haberdar olmak için takipte kalın! Soru ve görüşleriniz için bcorpturkey@s360.com.tr adresinden bize yazabilirsiniz.

 

Comments are closed.