B Etki Değerlendirmesi ile Yarattığınız Etkiyi Ölçün

B Etki Değerlendirmesi ile Yarattığınız Etkiyi Ölçün

İyilik puanınız kaç?

B Etki Değerlendirmesi internet üzerinden doldurulabilen, ücretsiz ve bilgi gizliliğini koruyan güvenilir bir etki ölçme yöntemidir. B Etki Değerlendirmesi sayesinde şirketler paydaşları üzerinde yarattıkları etkiyi ölçebiliyor, performanslarına ilişkin olarak ayrıntılı bilgiler alabiliyorlar. B Etki Değerlendirmesi, şirketin ekonomi, çevre, toplum ve çalışanlar üzerindeki etkilerini ölçmek, bu 4 alanda şirket performansını iyileştirmek için atılması gereken adımları ortaya koyan önemli bir araçtır.

B Etki Değerlendirmesi ile şirketler sorumluluk sahibi ve değer yaratan markalarda çalışmak isteyen yetenekleri çekerek, çalışanlarına parçası olmaktan mutlu oldukları bir çalışma ortamı sağlamalarına yardımcı olur, çalışan katılımını artırır ve çalışanları yeni girişimlere öncelik etmeleri için motive eder. Aynı zamanda şirketin kendi sektöründeki başka şirketlere kıyasla performansını ölçmesine ve iyileştirme yapılacak alanlarda hedef belirlemesi konusunda yol gösterir.

Sisteme giriş yaparak değerlendirme formu üzerinde çalışan şirketlerin online değerlendirme formundaki bilgileri kayıt edilir. Şirketler daha sonra kullanıcı adı ve şifreleri ile formu doldurmaya kaldıkları yerden devam edilebilirler. Değerlendirme formuna mutlaka göz atın.

Sertifika konusunda sorularınız mı var? Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz!

B Etki Değerlendirmesi ücretsizdir ve internet üzerinden kolayca erişilebilir. %100 gizlilik prensibiyle verilerinizi korur. Dolayısıyla B Corp sertifikası almaya yetecek puanı karşılayamasanız bile şirketinizin sürdürülebilirlik performansını ölçmeniz için ideal bir yöntem sunar. Tüm dünyada 16.000’den fazla şirketin kullandığı bu metodu siz de keşfedin.

Çoğu şirket için değerlendirme formunu doldurmak yaklaşık 1 saat sürmektedir. B Etki Değerlendirmesine göz atabilir, ayrıntılı tüm sorularınızla ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.